Konfidencialitātes politika – Cookie Policy – Tīmekļa vietnes noteikumi

Jūsu privātums
Jūsu privātums ir svarīgi mums. Lai labāk aizsargātu jūsu privātumu, mēs sniedz šo paziņojums izskaidro mūsu tiešsaistes informācijas praksi un izvēli varat veikt par to, kā jūsu informācija tiek apkopota un izmantota. Lai veiktu šo paziņojumu viegli atrast, mēs padara pieejamas mūsu mājas lapā un visos punktos, kuros var tikt pieprasīta personiski identificējamu informāciju.

Google Adsense un DoubleClick DART sīkfailu
Google, kā trešās puses reklāmas pārdevēja, izmanto sīkdatnes, lai kalpotu reklāmas šajā vietnē. No DART sīkfailu izmanto Google ļauj kalpot reklāmas apmeklētājiem, kas balstīti uz to apmeklējumus šajā mājas lapā, kā arī citās vietās internetā.

Atteikties no DART sīkfailu jūs varat apmeklēt Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku uz šādu URL http://www.google.com/privacy_ads.html~~HEAD=pobj izsekošanas lietotāju caur DART sīkfailu mehānismi, ir pakļauti Google pašu privātuma politiku.

Citas trešās puses reklāmu serveri vai reklāmu tīklos var arī izmantot sīkdatnes, lai izsekotu lietotāju darbībām šajā lapā, lai novērtētu reklāmas efektivitāti un citu iemeslu dēļ, kas tiks dota savu privātuma politiku, www.jollausers.com nav piekļuves vai kontroli pār šiem cookies, ko var izmantot trešo pušu reklāmdevējiem.

Kolekcija Personīgā informācija
Apmeklējot www.latvijaskarte.com, IP adresi, jūs varat izmantot vietā būs pieteicies kopā ar datumiem un laikiem piekļuvi. Šī informācija ir pilnīgi izmantota, lai analizētu tendences, pārvaldīt vietā, dziesmu lietotāju pārvietošanos un vākt plašu demogrāfisko informāciju iekšējai lietošanai. Vissvarīgākais, visiem reģistrētajiem IP adreses nav saistīta ar personiski identificējamu informāciju.

Saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm
Mums ir iekļautas saites uz šo vietni jūsu lietošanai un atsauces. Mēs neesam atbildīgi par konfidencialitātes politiku šajās tīmekļa vietnēs. Jums jāapzinās, ka privātuma politiku šajās vietās var atšķirties no mūsējām.

Izmaiņas konfidencialitātes nostādnē
Par šo paziņojumu saturu var grozīt jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem.

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku jūs varat sazināties ar mums www.latvijaskarte.com:
kontakt

Vai tu zināji? Augstākai punkts Latvijā, Gaiziņkailns ir 312 metrus augsts.